EHITUSEST

SA400036Ehitame omaniku enda materjalist või abistame sobiva materjali hankimisel. Hooneid on võimalik valmistada tellija asukohas otse vundamendile või meie juures, mille korral organiseerime transpordi ja paigaldamise objektile.

Palkhoonete ehitamisel kasutame erineva ristlõikega palke – ümarpalk, ühelt küljelt või mõlemalt küljelt käsitsi tahutud.

Kuna on olemas palju erinevaid tappe, siis teeme need vastavalt tellija soovile. Eelnevatel ehitustel oleme näiteks kasutanud tuuletapiga ristnurka ja tuuletapiga puhasnurka.

Sarikad valmistame kas ümar – või kantpalgist ning katusematerjali organiseerime vastavalt tellija soovile (ei tee rookatust).

Uksi ja aknaid me ise ei valmista, aga abistame nende organiseerimisel ja paneme vajadusel ka ette.

Tellija soovil ehitame ka püstpalkmaju.

MATERJALID

WP_20150611_001Materjalidena kasutame ainult looduslikku palki, mida ei ole töödeldud. Kvaliteetse kuuse – ja männipalgi varume talvel, kuna selle vastupidavus on siis suurem ja mädanaemise oht väiksem. Kevadel koorime palgid käsitsi, mis tagab palkide loodusliku värvi, kuju ja säilitab rohkem puitu._DSC4369

Tihe vara on oluline saamaks soojapidavat maja. Kuna parima tuule – ja soojuspidavuse tagab kinnine vara tüüp, siis kasutame seda oma ehitustel. Täitematerjaliks kasutame turbasammalt, kuna see seob niiskust ja vajadusel annab seda ka välja. Samuti hoiab sammal endast eemal mädanikseened ning see on ajalooliselt järgi proovitud keskkonna sõbralik materjal.

PROJEKT

Kuna klientide nägemus soovitud palkhoonest on erinev, siis me ei paku tüüpprojekte, vaid tegeleme iga sooviga individuaalselt.

HIND

Palkmaja hind sõltub projektist (erinevad tehnilised lahendused), maja suurusest ja materjalist.

Meie toodangu orienteeruv hind – alates 15 EUR jooksev meeter + lisad.

Renoveeritavate hoonete jooksva meetri hind algab 35 EUR-ist, olenevalt hoone seisukorrast ja mädanenud palgi arvukusest.

Täpsema hinna määrame peale Teie soovidega tutvumist.