ETTEVÕTTEST

Pupsi AZ OÜ missioon on väärtustada Eesti traditsioonilist käsitööd puitmajaehituses.

Me oleme Viljandimaal asuv ettevõte, mis tegeleb palkmajade valmistamise ja renoveerimisega. Palkmajade valmistamine sai alguse 90ndate alguses, kui kodutalus oli vaja ehitada palkidest ait ja kuivati. Teadmised ja oskused on edasi antud isalt pojale ning neid on täiendatud kogemuste teel. Kogemusi käsitööpalkmajade ehitamisest on tänaseks üle 20 aasta. Oleme pidevalt ka täiustanud oma tööprotsesse ning tegutsenud omaette firmana aastast 2003.

Kõigi meie poolt valmistatud hoonete ehitamisel on kasutatud traditsioonilisi ehitusmeetodeid – palkhooned ehitatakse täielikult käsitööna kohalikust materjalist, palgid kooritakse käsitsi ning loodusläheduse säilitamiseks kasutatakse vara täitena sammalt.

Pupsi AZ OÜ on aastaid tegelenud ka vanade palkhoonete renoveerimisega. Palkmajade taastamine nõuab aega ja oskusi, kuid kuna renoveerimise käigus säilib hoonete ajalooline väärtus, siis tasub see kindlasti ette võtmist.

Kui olete otsustanud keskonnasõbraliku, ökonoomse ja traditsioone edasi kandva palkmaja kasuks, siis võtke meiega ühendust ning me valmistame just Teile sobiva ehitise.